Відбілювання зубів

otbelivanie

Записатися на прийом
  Нешкідливо для зубів

  Швидко (1 процедура в 1,5 години)

  Довготривалий ефект

  Професійне відбілювання зубів в стоматології DentalKnysh

  Професійне відбілювання зубів в стоматологічній клініці DentalKnysh – це безпечна, безболісна і ефективна процедура, яка дає можливість відбілити зуби від 2 до 11 тонів.

  У своїй роботі ми використовуємо сертифіковану в Україні американську систему Magic Smile, засновану на запатентованому гелі (44% пероксид карбаміду) і спеціальної LED-лампи Magic Light Pro.

  Гель максимально ефективно і безболісно видаляє пігмент, який з часом утворюється на зубах. Magic Smile не пошкоджує емаль, не впливає на хімічну структуру зубів і їх міцність. Здійснюване нами відбілювання максимально щадне без використання абразивів, кислот і ультрафіолету.

  Безпечне відбілювання зубів - тривалість і результат процедури

  Звернувшись в стоматологічну клініку DentalKnysh, ви отримаєте білосніжну усмішку всього за одну процедуру (процедура триває 1 годину 30 хвилин) без шкоди для зубів, а також прекрасний настрій.

  Після процедури відбілювання зубів для збереження і закріплення ефекту, необхідно дотримуватися «білої дієти». Тобто не вживати продукти, які містять в своєму складі барвники (як штучні, так і натуральні), наприклад, кава, чорний чай, шоколад, буряк, морква, полуниця, гранат, вино, газована вода та ін. Також не можна курити сигарети і кальян. Після 3-х днів уже можна вживати ці продукти, але бажано їх обмежити 7-10 днів.

  Ефект тримається в середньому 1 рік. Процедуру можна повторювати щорічно, без шкоди для здоров’я зубів.

  Ціни на послугу «Відбілювання зубів»

  НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
  Відбілювання зубів із застосуванням системи Magic Smile (США)2 500 грн

  Фото зубів до і після відбілювання - результат за одну процедуру

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів,протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології( імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології( вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?