Лікування ясен (пародонтологія)

Записатися на прийом
  Сучасні методи лікування

  Рання діагностика

  Лікуємо з 1989 року

  Комплексне лікування захворювань пародонту в стоматології DentalKnysh

  Пародонт – це навколозубні тканини, основна функція яких полягає в утриманні зуба в альвеолі (лунці зуба). До складу пародонту входять ясна, періодонт, цемент зуба, окістя і альвеолярні відростки.

  У стоматологічній клініці DentalKnysh проводиться лікування таких захворювань пародонту:

  Важливо розуміти, що без лікування хвороба ясен може привести до втрати зубів. Тому, варто звертатися до лікаря-пародонтолога, як мінімум, при перших же ознаках захворювання пародонту (кровоточивості ясен). Оптимальніше – проводити плановий огляд і професійну гігієну два рази в рік.

  Лікування гінгівіту

  Гінгівіт – це запалення ясен без порушення цілісності зубоясенного з’єднання. Це м’яка форма захворювання пародонту, яка викликає почервоніння, набрякання, зміну нормальних контурів, дискомфорт і кровотечу ясенної тканини, особливо під час чищення зуба або при укусі чогось жорсткого, наприклад, яблука.

  Лікування гінгівіту (запалення ясен) залежить від ступеня захворювання і включає в себе професійну чистку зубів (тривалість процедури 30-60 хвилин), активізацію домашньої гігієни ротової порожнини, а також використання протизапальних засобів. При прогресуючих випадках можливе використання антибіотиків, а також хірургічне втручання.

  Якщо гінгівіт залишити без лікування, то він перейде в більш важке захворювання – пародонтит.

  Лікування пародонтиту

  Пародонтит – це захворювання запального характеру, що вражає тканини, що оточують зуб (пародонту), в результаті якого відбувається деструкція зв’язок, що з’єднують зуб з кістковою тканиною щелепи. При цьому захворюванні, крім кровоточивості ясен і неприємного запаху з рота, пацієнта турбує свербіж, біль, припухлість, можуть утворитися нариви і гнійні кишені.

  Лікування пародонтиту полягає в проведенні професійної гігієни порожнини рота, використанні антисептиків, протизапальних засобів, антибіотиків, а також в застосуванні хірургічних методів.

  Пародонтит – це дуже серйозне захворювання пародонту, відсутність своєчасного лікування якого може привести до втрати зуба.

  Лікування пародонтозу

  Пародонтоз – це дистрофічне захворювання тканин пародонта. Це незапальне ураження пародонту, в результаті даного захворювання зуби втрачають міцний зв’язок з тканинами ясен, що може привести до їх втрати.

  Вся підступність пародонтозу полягає в тому, що він на відміну від пародонтиту, може тривати більше десяти років, поступово і непомітно розвиватися, все глибше руйнувати зубні тканини. І ця особливість призводить до того, що пацієнт не виявляє хворобу до тих пір, поки вона не перейде в запущену форму, тобто пошириться на весь зубний ряд (верхню і нижню щелепи). Тому так важливі профілактика і відвідування стоматолога 1 раз в півроку.

  При лікуванні пародонту проводиться професійна гієна ротової порожнини, використовуються антибіотики і антисептики, а також проводиться хірургічне лікування.

  Пам’ятайте, що найкращий спосіб профілактики захворювань пародонту – це дотримання гігієни порожнини рота протягом усього життя.

  Чекаємо вас на консультацію і на процедуру по професійній гігієні в стоматологічній клініці DentalKnysh раз на півроку.

  Ціни послуг за напрямом «Пародонтологія»

  НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
  Професійна гігієна500-600 грн
  Остеопластика (в залежності від кількості матеріалу)100-250 дол
  Гінгівопластика (в залежності від ситуації)350-2500 грн
  Гінгівектомія (в ділянці двох зубів)130 грн
  Закритий кюретаж (в ділянці двох зубів)160 грн
  Відкритий кюретаж (в ділянці двох зубів)210 грн
  Клаптева операція (в ділянці двох зубів)330 грн

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів, протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології (імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології (вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?