Мікропротезування зубів

Записатися на прийом
  Висока міцність

  Сучасні технології і матеріали

  Естетичність

  Мікропротезування – це сучасна технологія відновлення зруйнованого зуба, що дозволяє досягти максимального функціонального і естетичного результату.

  При реставрації зубів за допомогою мікропротезування в стоматологічній клініці DentalKnysh використовується найбільш оптимальний на сьогоднішній день матеріал – кераміка.

  Керамічна реставрація зубів в стоматології DentalKnysh

  Керамічна реставрація зубів – це реставрація зубів за допомогою вінірів, коронок і вкладок, виготовлених в зуботехнічній лабораторії з міцної керамічної маси.

  Відновлення зубів керамічними вкладками

  Використання керамічних вкладок дає більш надійний і естетичний результат в порівнянні з традиційними пломбами. Робляться вони на жувальну поверхню бічних зубів.

  Для реставрації зуба за допомогою керамічної вкладки потрібно два візити до стоматолога.

  У перші відвідини під час консультації визначається можливість установки вкладки, далі під дією місцевого анестетика препарується зуб під вкладку, знімаються відбитки і ставиться тимчасова пломба.

  У зуботехнічній лабораторії за раніше знятим відбитках виготовляється вкладка з низькотемпературної кераміки, яка за своїми характеристиками максимально наближена до здорової зубної тканини.

  Під час другого візиту керамічна вкладка фіксується на стоматологічний цемент.

  На консультації лікар-ортопед запропонує той варіант реставрації зубів, який буде найбільш ефективний саме у вашому випадку. Звертаючись в нашу стоматологічну клініку, ви отримаєте бездоганний результат, ми повністю відновимо функціональність і естетичність зубного ряду.

  Ціни на послугу «Мікропротезування зубів»

  НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
  Консультація лікаря-ортопеда200 грн
  Вкладка INLAY / ONLAY керамічна150 євро
  Вкладка INLAY / ONLAY композитна70 євро

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів,протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології( імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології( вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?