Професійна чистка зубів

Записатися на прийом
  Сучасні технології

  Профілактика захворювань зубів і ясен

  Лікуємо з 1989 року

  Комплексна гігієнічна чистка зубів

  Одним з важливих методів профілактики захворювань зубів і ясен є професійна чистка від каменю і нальоту, які утворюються в різних кількостях у всіх людей.

  Як часто необхідно проходити процедуру?

  Для профілактики захворювань порожнини рота необхідно відвідувати стоматолога і проходити чистку раз в 6 місяців, тобто 2 рази на рік.

  Більш того, запалення ясен і карієс в початковій стадії безболісні і ніяк себе не проявляють. Тому ви можете і не знати про запальні або каріозні процеси у себе в організмі. Тільки під час огляду професіоналом можна виявити процеси в початковій стадії, запобігти їх розвиток і не допустити ускладнень.

  Як правило, один раз на півроку виникає необхідність у видаленні міжзубних відкладень, тому що за цей час м’який наліт, який ви самостійно не вичистили, перейшов в стадію твердого нальоту (зубного каменю), який самостійно вичистити неможливо.

  Тільки професійний пародонтолог, використовуючи спеціальні інструменти і препарати, зможе якісно видалити зубний наліт і камінь без пошкодження емалі.

  Технології професійного чищення зубів в стоматології DentalKnysh

  Професійну чистку зубів ми проводимо за допомогою ультразвукового скейлера і повітряно-абразивної системи Air Flow, а також полірувальної пасти.

  Після візиту в стоматологічну клініку DentalKnysh ваші зуби стануть чистими і здоровими!

  Ціни на послугу «Професійне чищення зубів»

  НАЗВАНИЕ УСЛУГИЦІНА
  Професійна гігієна порожнини рота650-750 грн
  Професійна гігієна в області одного імпланта40 грн

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів,протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології( імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології( вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?