Видалення зубів

Видалення зубів

Записатися на прийом
  Сучасні технології

  Лікуємо з 1989 року

  Доступні ціни

  Видалення зубів в стоматології DentalKnysh

  До операції видалення зуба (кореня) вдаємося в тому випадку, коли клінічна ситуація вже не дозволяє провести ефективне терапевтичне лікування, і збереження зуба не є можливим. У таких випадках ми рекомендуємо провести дану процедуру, не відкладаючи.

  Видалення ретінірованних і дістопірованних зубів

  Ретінірованний зуб – це зуб, який сформувався, але не прорізався (або прорізався частково). У більшості випадків, видалення ретінірованного зуба є єдиним способом запобігти подальшим ускладнення. Питання видалення завжди вирішується індивідуально.

  Дістопірованних зуб – це зуб який має неправильне розташування (виріс не на своєму місці, розвинувся не під правильним кутом, повернувся навколо своєї осі). Їх потрібно або видаляти, або лікувати за допомогою ортодонтії.

  Видалення зуба мудрості

  8 зуб (зуб мудрості, вісімка) – це рудиментарний орган, який залишився в процесі еволюції, і який доставляє великі неприємності.

  У 80% випадків його потрібно видаляти: при його ретенції, неправильному розташуванні, якщо зуб уражений глибоким карієсом або пульпітом, а також перед ортодонтичним лікуванням.

  Показання до видалення зуба мудрості

  Показання до проведення операції видалення 8-го зуба (зуба мудрості) безпосередньо пов’язані з симптомами, що сигналізують про запальний процес або виникненні інфекції:

  При найменшому дискомфорті, викликаному болючим прорізуванням зуба мудрості, рекомендується відразу ж звернутися до лікаря-стоматолога клініки DentalKnysh, який проведе огляд і на основі рентгенівського знімка об’єктивно оцінить ситуацію для прийняття адекватного рішення.

  Однією з найпоширеніших проблем є утруднене прорізування зуба мудрості, яке призводить до запалення ясен, частково прикриває зуб, – т.зв. «капюшон». Його постійне травмування жорсткою їжею, а також утворення зубного нальоту, створюють досить сприятливі умови для посиленого розмноження хвороботворних бактерій. Таким чином, навколо зуба мудрості утворюється вогнище інфекції, і запалюються тканини навколо.

  Несвоєчасне звернення до фахівця або повна відсутність лікування пошкодженого зуба мудрості загрожує розвитком серйозних ускладнень. Найбільш поширеними з них є остеомієліт щелепи, абсцес або флегмона. Ось чому так важливо подбати про те, щоб медична допомога була надана якомога швидше.

  Тривалість процедури

  Видалення зуба може тривати від 20 хвилин до 2-3 годин (все залежить від конкретного випадку).

  Рекомендації після видалення

  Прикладати холодне до місця видалення, полоскати антисептиками, приймати протизапальні і в важких випадках антибіотики. У кожному конкретному випадку лікар-стоматолог дасть докладні рекомендації по догляду.

  Ціни на послугу «Видалення зубів»

  НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
  Видалення однокореневого зуба500 грн
  Видалення багатокореневого зуба550 грн
  Ускладнене видалення однокореневого зуба750 грн
  Ускладнене видалення багатокореневого зуба1000-1200 грн
  Атипове видалення зуба1000-1200 грн
  Видалення 8-го зуба (зуба мудрості)1200-1500 грн
  Ускладнене видалення 8-го зуба1900-2500 грн
  Атипове видалення 8-го зуба1900-2600 грн

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів,протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології( імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології( вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?