Вініри для зубів

Записатися на прийом
  Висока естетичність

  Подвійна гарантія від виробника і від лікаря

  Лікуємо з 1989 року

  Естетична реставрація зубів вінірами в стоматології DentalKnysh

  Вініри – це керамічні пластинки товщиною 0,3-0,5 мм, які встановлюються на фронтальну сторону зубів за допомогою спеціального стоматологічного цементу. З їх допомогою можна коригувати форму, колір, положення в зубному ряду і інші дефекти, досягається ефект красивої білосніжної усмішки. Відновлений за допомогою вініра зуб не відрізняється від інших, а також знаходить додаткову міцність.

  При естетичній реставрації зубів ми використовуємо найоптимальніший на сьогоднішній день варіант – керамічні вініри. Вони мають довгий термін служби до 20 років (на відміну від композитних яка відслужила вже 3-5 років) і, на відміну від люмінірів, не так схильні до сколів.

  Етапи та тривалість процедури

  Керамічні непрямі вініри вважаються мікропротезами, виготовляються за відбитками зубів і вимагають двох-етапної установки. Спочатку готується емаль з передньої частини зуба і кріпляться тимчасові вініри. Потім, коли вже готові постійні вініри, тимчасові вініри знімаються і на їх місце встановлюються постійні.

  I Етап - Підготовка

  При першому візиті лікар визначає можливість установки вінірів. Під дією місцевого анестетика здійснюється препарування зубів під вініри. Далі слідує зняття відтисків зубів і установка тимчасових вінірів.

  II Етап - Виготовлення вінірів

  Керамічні вініри виготовляються зубним техніком в лабораторії по раніше відзнятим відбитками зубів. Термін даного етапу складає зазвичай 7 днів (до 2-х тижнів, коли велика кількість). Вініри встановлюються з метою відновлення форми, естетики та усунення щілин між зубами, тому може бути встановлений як 2 так і 14 на одну щелепу.

  III Етап - Установка вінірів

  Тимчасові вініри знімаються, проводиться примірка постійних. Далі здійснюється установка постійних вінірів на спеціальний стоматологічний клей, який не допускає виникнення карієсу в перекритих зубах під вінірами.

  Фото встановлених вінірів

  Фото встановлених вінірів
  Фото встановлених вінірів
  Фото встановлених вінірів

  Ціни на послугу «Реставрація зубів вінірамі»

  НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
  Вінір керамічний240 євро
  Вінір керамічний (художня робота)310 євро
  Фіксація керамічного вініра180 грн

  Наша команда

  Книш Ігор Віталійович

  Головний лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній та ортопедичній стоматології (імплантація зубів,протезування).

  Також займається ендодонтієї (лікування зубних каналів).

  Більше 30-ти років досвіду.

  Книш Ігор Ігорович

  Лікар-стоматолог. Спеціалізується на хірургічній стоматології( імплантація зубів, видалення зубів мудрості, резекція верхівки кореня та інше), ортопедичній стоматології( вініри/керамічні коронки, протезування), також займається композитними реставраціями та відбілюванням зубів. Більше 6 років досвіду.

  Відгуки пацієнтів

  Записатися на консультацію або прийом

    Графік роботи

    Понеділок: 8:00 – 19:00

    Вівторок: 8:00 – 19:00

    Середа: 8:00 – 19:00

    Четвер: 8:00 – 19:00

    П’ятниця: 8:00 – 18:00

    Субота: 9:00 – 15:00

    Неділя: вихідний 🙂

    Як з нами зв'язатися?