Видалення зубів в Стоматології DentalKnysh

Сучасні технології

Сучасні технології

Доступні ціни

Доступні ціни

Дипломи DentalKnysh

Лікуємо з 1989 року

До операції видалення зуба (кореня) вдаємося в тому випадку, коли клінічна ситуація вже не дозволяє провести ефективне терапевтичне лікування, і збереження зуба не є можливим. У таких випадках ми рекомендуємо провести дану процедуру, не відкладаючи.

Видалення ретінірованних і дістопірованних зубів

Ретінірованний зуб – це зуб, який сформувався, але не прорізався (або прорізався частково). У більшості випадків, видалення ретінірованного зуба є єдиним способом запобігти подальшим ускладнення. Питання видалення завжди вирішується індивідуально. Дістопірованних зуб – це зуб який має неправильне розташування (виріс не на своєму місці, розвинувся не під правильним кутом, повернувся навколо своєї осі). Їх потрібно або видаляти, або лікувати за допомогою ортодонтії.

8 ЗУБ (ЗУБ МУДРОСТІ, ВІСІМКА)

Видалення зуба мудрості

8 зуб (зуб мудрості, вісімка) – це рудиментарний орган, який залишився в процесі еволюції, і який доставляє великі неприємності. У 80% випадків його потрібно видаляти: при його ретенції, неправильному розташуванні, якщо зуб уражений глибоким карієсом або пульпітом, а також перед ортодонтичним лікуванням.

Показання до видалення зуба мудрості

Показання до проведення операції видалення 8-го зуба (зуба мудрості) безпосередньо пов’язані з симптомами, що сигналізують про запальний процес або виникненні інфекції:

При найменшому дискомфорті, викликаному болючим прорізуванням зуба мудрості, рекомендується відразу ж звернутися до лікаря-стоматолога клініки DentalKnysh, який проведе огляд і на основі рентгенівського знімка об’єктивно оцінить ситуацію для прийняття адекватного рішення.

Однією з найпоширеніших проблем є утруднене прорізування зуба мудрості, яке призводить до запалення ясен, частково прикриває зуб, – т.зв. «капюшон».

Його постійне травмування жорсткою їжею, а також утворення зубного нальоту, створюють досить сприятливі умови для посиленого розмноження хвороботворних бактерій. Таким чином, навколо зуба мудрості утворюється вогнище інфекції, і запалюються тканини навколо.

Несвоєчасне звернення до фахівця або повна відсутність лікування пошкодженого зуба мудрості загрожує розвитком серйозних ускладнень. Найбільш поширеними з них є остеомієліт щелепи, абсцес або флегмона. Ось чому так важливо подбати про те, щоб медична допомога була надана якомога швидше.

Тривалість процедури

Видалення зуба може тривати від 20 хвилин до 2-3 годин (все залежить від конкретного випадку).

Рекомендації після видалення

Прикладати холодне до місця видалення, полоскати антисептиками, приймати протизапальні і в важких випадках антибіотики. У кожному конкретному випадку лікар-стоматолог дасть докладні рекомендації по догляду.

Ціни на послугу «Видалення зубів» можна подивитися тут

ЛІКАРІ КЛІНІКИ DENTALKNYSH

Наша команда

У нас працює команда з 6 фахівців, включаючи стоматолога-хірурга, стоматолога-ортопеда, стоматолога-терапевта (працює і з дорослими, і з дітьми), стоматолога-ортодонта, стоматолога-гнатолога і лікаря-косметолога.

“Дбаємо про здоров’я зубів та створюємо гарні посмішки”

Головний лікар, Книш І. В.

ЩО КАЖУТЬ НАШІ ПАЦІЄНТИ

Відгуки

Дивитися більше відгуків в Інстаграм

+ 38 063 67 98 196

Отримати консультацію або записатися на прийом

Заповніть будь ласка форму, та натисніть кнопку “Надіслати”, адміністратор або лікар наберуть вас як найшвидше.

  Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних. 

  Записатися до стоматолога

  DentalKnysh

  Стоматологія у Львові

  Ліцензія МОЗ України: Серія АД №064304 від 09.08.2012

  Logo DentalKnysh

  ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

  Послуги

  Імплантація зубів

  Вініри

  Елайнери

  Брекети

  Протезування

  Дитяча стоматологія

  Всі послуги

  Інфо

  Графік роботи:

  пн.-пт. 9:00-20:00,

  сб. 10:00-15:00

  Facebook

  Instagram

  Youtube

  Tik Tok

  Контакти

  м. Львів, вул. Стуса, 24, 79005

  Телефон / Viber / WhatsApp:

  +38 063 67 98 196

  Політика конфіденційності

  © Стоматологічна клініка DentalKnysh