Установка брекетів

Брекет-системи для виправлення прикусу зубів

DentalKnysh

Сучасні технології та матеріали

Досягнення красивою посмішки

Лікуємо з 1989 року

Брекет-система – це ортодонтична конструкція, призначена для корекції положення зубів і прикусу в цілому. Вона складається з декількох основних елементів: замок (брекет), дуга, лігатура (кріплення дуги до замочку), кожен з яких має свою роль і функцію в процесі лікування.

Брекет-система працює за принципом тяги. На кожен зуб приклеюють брекет, в який фіксується дуга. Дуги виготовляють зі спеціального металу, який має “пам’ять” і приймає задану форму. Поступово дуга починає тиснути на зуб, за допомогою “пам’яті” матеріалу. Сила тиску залежить від товщини самої дуги. Лікування завжди починають з найтонших дуг і поступово збільшують силу тиску.

Які проблеми вирішує лікування брекетами:

Ортодонтичне лікування з допомогою брекет-систем часто є підготовчим етапом перед протезуванням, імплантацією, а також частиною естетичного лікування перед установкою вінірів.

Важливо відзначити, що через нерівності зубів і порушень зубного ряду зуби важко піддаються гігієнічних процедур, більше піддаються ризику раннього розвитку карієсу і пародонтиту, а також можуть викликати додаткові навантаження щелепно-лицьових м’язів при жуванні, що, в свою чергу, призводить до головного болю, синдрому скронево-нижньощелепного суглоба (СНЩС), болі в області шиї, плечового суглоба і спини. Нерівність зубів і порушення зубного ряду також можуть негативно позначатися на вашому зовнішньому вигляді.

Брекет-системи
Корекція положення зубів і прикусу

Види брекет-систем

Для корекції положення зубів і прикусу в стоматологічній клініці DentalKnysh використовуються наступні види брекет-систем:

Металева брекет-система (лігатурна, самолігатурна і система Canon (її відмінність, що в ній можна фіксувати одразу дві дуги, на ній легко закривати проміжки, ще ця система працює у випадку ясенної усмішки). Термін лікування з використанням даного типу брекет-системи в середньому складає 2 роки. Ці брекети можна використовувати у всіх випадках складності.

Керамічна брекет-система (лігатурна і самолігатурна) може використовуватися, як і металева, практично у всіх випадках. Проте термін лікування буде збільшуватися на 2-4 місяці (це пов’язано з тим, що тертя в керамічному брекеті гірше ніж в металевому).

Найефективнішими і найзручнішими в роботі для лікаря є металеві брекет-системи. 

Брекети ще поділяються на вестибулярні (кріпляться до передньої поверхні зубів) і лінгвальні (кріпляться на внутрішню частину зубів).

Для вирішення проблем нерівності зубного ряду у дітей використовуємо:

Відвідування пацієнта на початку лікування з лігатурною системою має здійснюватись кожного місяця. З самолігатурною – можна раз в 1,5 місяця.

Проте на певному етапі похід до ортодонта не залежить від видів брекетів і може коливатися від 2 тижнів до 1 місяця.

Видаляти чи не видаляти зуби в жодному випадку не залежить від брекет-системи, це залежить від клінічної ситуації.

Після зняття брекет-системи слідує завершальний ретенційний період лікування, на якому за допомогою спеціальних апаратів (знімних або незнімних ретейнер) відбувається закріплення результатів – утримання зубів в анатомічно правильному положенні.

Результатом ортодонтичного лікування за допомогою брекет-систем в стоматологічній клініці DentalKnysh стане гарна посмішка зі здоровими рівними зубами.

Ціни на послугу «Виправлення прикусу брекетами»

НАЗВА ПОСЛУГИЦІНА
Консультація лікаря-ортодонта200 грн
Брекети (одна щелепа):
Класична металева брекет-система12000 грн
Самолігуюча металева брекет-система14000 грн
Керамічна брекет-система16000 грн
Керамічна брекет-система ( 3M найвищої якості )21000 грн
Брекет-система Canon13000 грн
Ретейнер1500 грн
Створення міжзубного проміжку для імпланта4000 грн
Мікроімплантант ортодонтичний2400 грн
Заміна дуги з покриттям700 грн
Заміна дуги без покриття550 грн
Заміна лігатур100 грн
Заміна еластичного ланцюжка150 грн
Міжщелепові тяги100 грн
Симетрично-розширяюча пластинка (пластинка з елементами)2300 грн
Брекет-кнопка300 грн
Апарат Hass5500 грн
Апарат Hyrex6000 грн
Трейнер дитячий3000 грн
Лицева маска3300 грн
Апарат Forcus10000 грн
ТвінБлок6000 грн
Діагностика700 грн
Ретенційна капа1300 грн
Корекція зубного ряду1000 грн
Ортодонтичний атачмен150 грн
Сепарація300 грн
Фіксація сепараційних кілець90 грн
Зняття брекетів (1 щелепа)500 грн
Лікарі клініки DentalKnysh

Наша команда

У нас працює команда з 6 фахівців, включаючи стоматолога-хірурга, стоматолога-ортопеда, стоматолога-терапевта (працює і з дорослими, і з дітьми) стоматолога-ортодонта, стоматолога-гнатолога і лікаря-косметолога.

“Дбаємо про здоров’я зубів та створюємо гарні посмішки”

Головний лікар, Книш І. В.

Відгуки пацієнтів
Що кажуть наші пацієнти

Відгуки

+38 (063) 679 81 96

Записатися на консультацію або прийом