Лікування захворювань пародонту в стоматології DentalKnysh

Лікування захворювань пародонту Львів
Сучасні технології

Сучасні технології

Зручне місцерозташування

Рання диагностика

Лікуємо з 1989 року

Пародонт – це навколозубні тканини, основна функція яких полягає в утриманні зуба в альвеолі (лунці зуба). До складу пародонту входять ясна, періодонт, цемент зуба, окістя і альвеолярні відростки.

Лікування гінгівіту пародонтиту пародонтозу Львів Стуса 24

У стоматологічній клініці DentalKnysh проводиться лікування таких захворювань пародонту:

Важливо розуміти, що без лікування хвороба ясен може привести до втрати зубів. Тому, варто звертатися до лікаря-пародонтолога, як мінімум, при перших же ознаках захворювання пародонту (кровоточивості ясен). Оптимальніше – проводити плановий огляд і професійну гігієну два рази в рік.

Лікування гінгівіту

Гінгівіт – це запалення ясен без порушення цілісності зубоясенного з’єднання. Це м’яка форма захворювання пародонту, яка викликає почервоніння, набрякання, зміну нормальних контурів, дискомфорт і кровотечу ясенної тканини, особливо під час чищення зуба або при укусі чогось жорсткого, наприклад, яблука.

Лікування гінгівіту (запалення ясен) залежить від ступеня захворювання і включає в себе професійну чистку зубів (тривалість процедури 30-60 хвилин), активізацію домашньої гігієни ротової порожнини, а також використання протизапальних засобів. При прогресуючих випадках можливе використання антибіотиків, а також хірургічне втручання.

Якщо гінгівіт залишити без лікування, то він перейде в більш важке захворювання – пародонтит.

Лікування пародонтиту

Пародонтит – це захворювання запального характеру, що вражає тканини, що оточують зуб (пародонту), в результаті якого відбувається деструкція зв’язок, що з’єднують зуб з кістковою тканиною щелепи. При цьому захворюванні, крім кровоточивості ясен і неприємного запаху з рота, пацієнта турбує свербіж, біль, припухлість, можуть утворитися нариви і гнійні кишені.

Лікування пародонтиту полягає в проведенні професійної гігієни порожнини рота, використанні антисептиків, протизапальних засобів, антибіотиків, а також в застосуванні хірургічних методів.

Пародонтит – це дуже серйозне захворювання пародонту, відсутність своєчасного лікування якого може привести до втрати зуба.

Лікування пародонтозу

Пародонтоз – це дистрофічне захворювання тканин пародонта. Це незапальне ураження пародонту, в результаті даного захворювання зуби втрачають міцний зв’язок з тканинами ясен, що може привести до їх втрати.

Вся підступність пародонтозу полягає в тому, що він на відміну від пародонтиту, може тривати більше десяти років, поступово і непомітно розвиватися, все глибше руйнувати зубні тканини. І ця особливість призводить до того, що пацієнт не виявляє хвор61обу до тих пір, поки вона не перейде в запущену форму, тобто пошириться на весь зубний ряд (верхню і нижню щелепи). Тому так важливі профілактика і відвідування стоматолога 1 раз в півроку.

При лікуванні пародонту проводиться професійна гієна рото6вої порожнини, використовуються антибіотики і антисептики, а також проводиться хірургічне лікування.

Пам’ятайте, що найкращий спосіб профілактики захворювань пародонту – це дотримання гігієни порожнини рота протягом усього життя.

Чекаємо вас на консультацію і на процедуру по професійній гігієні в стоматологічній клініці DentalKnysh раз на півроку.

Ціни послуг за напрямом «Пародонтологія» можна подивитися тут

ЛІКАРІ КЛІНІКИ DENTALKNYSH

Наша команда

У нас працює команда з 6 фахівців, включаючи стоматолога-хірурга, стоматолога-ортопеда, стоматолога-терапевта (працює і з дорослими, і з дітьми), стоматолога-ортодонта, стоматолога-гнатолога і лікаря-косметолога.

“Дбаємо про здоров’я зубів та створюємо гарні посмішки”

Головний лікар, Книш І. В.

ЩО КАЖУТЬ НАШІ ПАЦІЄНТИ

Відгуки

Відгуки стоматологія на Стуса 24 3
Відгуки стоматологія на Стуса 24 2
Відгуки стоматологія на Стуса 24

+ 38 063 67 98 196

Отримати консультацію або записатися на прийом

Заповніть будь ласка форму, та натисніть кнопку “Надіслати”, адміністратор або лікар наберуть вас як найшвидше.

  Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних. 

  Записатися до стоматолога

  DentalKnysh

  Стоматологія у Львові

  Ліцензія МОЗ України: Серія АД №064304 від 09.08.2012

  Logo DentalKnysh

  ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

  Послуги

  Імплантація зубів

  Вініри

  Елайнери

  Брекети

  Протезування

  Дитяча стоматологія

  Всі послуги

  Інфо

  Графік роботи:

  пн.-пт. 9:00-20:00,

  сб. 10:00-15:00

  Facebook

  Instagram

  Youtube

  Tik Tok

  Контакти

  м. Львів, вул. Стуса, 24, 79005

  Телефон / Viber / WhatsApp:

  +38 063 67 98 196

  Політика конфіденційності

  © Стоматологічна клініка DentalKnysh