Блог стоматологічної клініки DentalKnysh, корисна та цікава інформація по стоматології, медичні статті, дослідження у сфері здоров’я.

Як лікувати захворювання скронево-нижньощелепного суглоба

Захворювання щелепного суглобу. Симптоми можуть варіюватися від легкого клацання щелепою і проблем з відкриванням рота до головного болю. Лікарі можуть призначати лікування

Читати далі

Що потрібно знати про металеві брекети

У цій статті ми розглянемо металеві брекети, їх переваги та недоліки, а також про те, як доглядати за ними, щоб підтримувати гарну гігієну порожнини рота. Також будуть обговорені альтернативи металевим брекетам і яке лікування може бути кращим.

Читати далі

Захворювання ясен. Причини. Ожиріння?

Хронічне запалення, викликане ожирінням, може викликати розвиток клітин, які руйнують кісткову тканину, включаючи кістку, яка утримує зуби на місці, згідно з дослідженням університету в Буффало, які прагнули покращити розуміння зв’язку між ожирінням та захворюваннями ясен.

Читати далі

Чищення зубів у дітей: як діє похвала батьків

Щоб стати здоровими й успішними дорослими, діти повинні наполегливо виконувати завдання, які вони не обов’язково вважають легкими чи веселими, як навчання, фізичні вправи чи чищення зубів. Протягом дитинства поведінка наполегливості змінюється щодня, але фактори, що формують цю мінливість у наполегливості, недостатньо вивчені. 

Читати далі

Запалення ясен як фактор передчасних пологів

Нове дослідження з Університету Сіднея показало, що лікування гінгівіту (запалення ясен, яке викликає кровоточивість ясен) під час вагітності пов’язане зі зниженням ризику передчасних пологів і низької ваги при народженні у немовлят.

Читати далі

Імплантація зубів для літніх людей

Імплантація зубів для літніх людей: рішення для запобігання соціальної ізоляції

Згідно з новим дослідженням літніх китайців, які не мали імплантів зубів, під керівництвом дослідників з Коледжу медсестер Рорі Мейєрса Нью-Йоркського університету, люди похилого віку, які соціально ізольовані, мають більшу ймовірність втратити зуби — і з часом втрачати зуби швидше, ніж ті, хто має більше соціальної взаємодії.

Читати далі

Шкідливість вейпу

Шкідливість електронних сигарет

“Наскільки нам відомо, це перше довготривале дослідження здоров’я порожнини рота при використанні електронних сигарет. Тепер ми починаємо розуміти, як електронні сигарети та хімічні речовини, що містяться в них, змінюють пероральний мікробіом і порушують баланс бактерій”

Читати далі

Як правильно чистити зуби

Як правильно чистити зуби за словами стоматолога:

Як правильно чистити зуби за словами стоматолога. Більшість із нас чистять зуби на автопілоті. Отже, давайте зупинимося і запитаємо: чи ви робите це правильно? На дві хвилини? Ви використовуєте правильний тип щітки та зубної пасти?

Читати далі

Зуб болить після пломби?

Деякі люди відчувають дискомфорт чи чутливість зубів після пломби. Це може бути пов’язане із роздратуванням нервів, алергічною реакцією чи неправильним вирівнюванням прикусу. Чутливість після зубної пломби поширена і вона зазвичай стихає з часом.

Читати далі

Що таке пульпіт?

Пульпіт викликає біль, набряк та чутливість. Бактеріальна інфекція із порожнини, як правило, є причиною. У цій статті буде розглянуто, що це таке, а також симптоми, причини, діагностика та варіанти лікування.

Читати далі

Лікування стоматологічного страху

Дослідження показують, що лікування стоматологічного страху у ранньому віці ефективніше. OULU, Фінляндія: Стоматологічний страх є одним із найпоширеніших страхів у розвинених країнах. У всьому світі загальна поширеність серед дітей та підлітків оцінюється у 23,9%, при цьому дошкільнята демонструють найвищу поширеність. Читати далі

Причини неприємного запаху з рота у дітей

Розберемо основні Причини неприємного запаху з рота у дітей. Неприємний запах з рота, або галітоз, – це стан здоров’я порожнини рота, при якому основним симптомом є дихання, що неприємно пахне. Поширеними причинами галітозу у дітей є зубні порожнини, карієс, відсутність гігієни порожнини рота, дихання у роті та респіраторні захворювання.

Читати далі

Лікувння апное з MADs

Обструктивне апное сну виникає, коли м’язи горла розслабляються до точки колапсу і блокують дихальні шляхи під час сну. Коли це відбувається, ваше тіло починає відчувати голод, і ви періодично прокидаєтеся на кілька секунд, щоб подихати повітрям.

Читати далі

Чутливість зубів

Смак морозива, ковток гарячої кави або холодної води іноді болісний досвід для вас? Чищення або зубна нитка змушує вас час від часу здригнутися? Якщо це так, то у вас можуть бути чпідвищена чутливість зубів, так звана гіперстезія. Розберемо причини та методи лікування.

Читати далі

Як дотримуватися білої дієти?

Біла дієта після відбілювання зубів або прозора дієта так називається тому, що в перші дні після відбілювання не можна вживати в їжу продукти, які можуть пофарбувати зуби.

Читати далі


+ 38 063 67 98 196

Отримати консультацію або записатися на прийом

Заповніть будь ласка форму, та натисніть кнопку “Надіслати”, адміністратор або лікар наберуть вас як найшвидше.

  Натискаючи кнопку, ви погоджуєтесь на обробку персональних даних. 

  Записатися до стоматолога

  DentalKnysh

  Стоматологія у Львові

  Ліцензія МОЗ України: Серія АД №064304 від 09.08.2012

  Logo DentalKnysh

  ПУБЛІЧНИЙ ДОГОВІР-ОФЕРТА

  Послуги

  Імплантація зубів

  Вініри

  Елайнери

  Брекети

  Протезування

  Дитяча стоматологія

  Всі послуги

  Інфо

  Графік роботи:

  пн.-пт. 9:00-20:00,

  сб. 10:00-15:00

  Facebook

  Instagram

  Youtube

  Tik Tok

  Контакти

  м. Львів, вул. Стуса, 24, 79005

  Телефон / Viber / WhatsApp:

  +38 063 67 98 196

  Політика конфіденційності

  © Стоматологічна клініка DentalKnysh